MENU

Create your own banner at mybannermaker.com! x Create your own banner at mybannermaker.com! x Create your own banner at mybannermaker.com! x Create your own banner at mybannermaker.com! x Create your own banner at mybannermaker.com!!!!POZASTAVUJI NA DOBU NEURČITOU!!!2. kolo SONP

Anime rádio --> Kawaii-radio.net
Yoshie-Uzumaki podpis

Červen 2011

Minulost se opakuje aneb Déjà vu - Kapitola 1.

30. června 2011 v 14:27 | *Yoshie_Uzumaki * |  FF


Moje první povídka na téma Naruto. Snad se vám bude líbit. Vypráví o Narutu po třech letech. Je mu 19 let a dostal jednu důležitou věc na práci. Nejdřív se z toho snaží vykroutit, ale pak mu Kakashi promluví do duše. Naruto se rozhodne jít po stopách svého otce, a tak se začne velmi snažit.
Nastane, ale další problém, který se Naruto bude snažit vyřešit.
Jak to bude dál? Zjistíte v mé povídce! n_n

1000 návštěv! n_n

30. června 2011 v 14:12 | *Yoshie_Uzumaki *
Lidičky, dneska jsme trhli tisícovku v mé návštěvnosti... moc vám děkuji všem! Moc ste mě potěšili! ^^ A tady je důkaz!


ZDROJ:
Create your own banner at mybannermaker.com!

;)) Zase kreslím...

29. června 2011 v 14:19 | *Yoshie_Uzumaki *
Sate,
prázdniny… mám je od minulého pátku, ale zatím jsem nezažila nic zajímavého.
Tak k blogu… poslední dobou mě některá AFFSka vůbec neobíhají, takže asi udělám kontrolu. U některých se navíc neděje na jejich blogu nic. Takže o víkendu jedu pryč, tak možná v neděli bo v pondělí udělám kontrolu, ale tentokrát neohlášenou. No ona tedy bude tak napůl neohlášená. :D Jelikož vám o tom tady povídám. xD Ale ti co mě neobíhají a nebudou toto číst, tak mají smůlu. Pro ně to bude neohlášené! :))
Dále… vím poslední dobou přidávám poněkud málo článků. Je to tím, že jsem se zase zažrala do malování. Už mám o5 nakresleního Jirayu… ;)) a teď dokresluji obrázek Naruta & Sasukeho! Jiraya...dole! :) Takže doufám, že se vám budou líbit. Hlavně je ptm nekopírujte! To opravdu nesnáším! :(
Nezapomeňte se hlásit do SONP!
No a ještě vám chci říct, že začínám psát svoje FF povídky, tak doufám, že je budete číst! J):
No a to je asi vše dneska. :))
Tak zatím sayounara!
Vaše Yoshie Uzumaki! n_n
ZDROJ:
Create your own banner at mybannermaker.com!

Pár nejlepších hlášek

29. června 2011 v 13:51 | *Yoshie_Uzumaki * |  Hlášky - Naruto
Tak tady pár vtipných hlášek... jak jinak, že? :DDD
"Jak bych to měl říct... Moje první dojmy z vás jsou.... jste banda idiotů." Kakashi
"Já jsem Uzumaki Naruto! Ani s jedním z vás neprohraju!" Naruto
"Věc, kterou nejvíc nesnáším, je čekat 3 minuty na ramen." Naruto
"Jestli prohraju, tak si dám 500 koleček okolo Listové po rukou!" Gai
"Akamaru vypadá opravdu chutně!" Chouji
"Ty starej dědku, dej mi zpět moje ruce!" Orochimaru
"Drž hubu, Tsunade, ty jedna desko!" Jiraya
"Ino-prasečino!" Sakura
"Naruto, víš, že v těch trenkách jsi docela sexy?" Jiraya
"To je otrava." Shikamaru
"Spoiler nééé*zacpe si uši*Radši zavřu i oči, abych nemohl odezírat svým Sharinganem." Kakashi
"Vůbec nemám náladu vám říkat, co mám a nemám rád.
A sny? No, mám pár koníčků." Kakashi
"Braň se, starej papriko!" Konohamaru
"Zdravím, studenti. Dneska jsem se ztratil na cestě života." Kakashi
"Přes cestu mi vběhla černá kočka, tak jsem to vzal raději delší cestou." Kakashi

Kishimoto Masashi

29. června 2011 v 13:29 | *Yoshie_Uzumaki *
http://naruto-information.weebly.com/uploads/5/3/1/0/5310605/804561.jpg
Kishimoto Masashi se narodil 8. listopadu 1974 v japonské prefektuře Okayama jako starší z dvojčat. Masashi se stal uznávaným autorem manga komixů (autorům manga komixů se říká ",mangaka") teprve před několika lety, a to právě díky Narutovi. Naruto je jedním z nejlépe prodávaných a nejoblíbenějších mang vůbec. Každý týden si nový díl Naruta přečtou desítky milionů lidí po celém světě.

Ještě dříve, než Masashi začal chodit na základní školu, tak v Japonsku letěl seriál "Doraemon". Masashi, ale i jeho kámoši, tento seriál příšerně žrali a neustále se snažili kreslit postavy z tohoto seriálu. Masashi byl už tehdy děsný puntičkář, v kresbách ostatních kámošů hledal chyby a ukazoval jim, jak to správně nakreslit. Masashi o sobě řekl: "Teď, když o tom přemýšlím, tak jsem musel být děsně otravné dítě".

Na základce byl už kreslením tak posedlý, že všechny jeho sešity byly plné obrázků, dokonce i na úkor učení. Tato posedlost kreslením mu zůstala i dále, což je pro nás ostatní jen dobře. Prý dokonce kreslil obrázky, i když hrál s ostatními dětmi "na schovávanou". Jeho oblíbené téma obrázků byl stále Doraemon. Jednou ale v televizi uviděl seriál "Mobile Suit Gundam", který se mu tak líbil, že na Doraemon úplně zapomněl a kreslil už jen tohle.

Kishimoto Masashi Když ho přestalo bavit kreslit postavy z Mobile Suit Gundam, našel si jiné téma, a to "Dr. Slump" od Akiry Toriyamy. Kishimoto styl kreseb z Dr. Slumpa neuvěřitelně žral, kreslil snad všechny postavy a dokonce několik kreseb Arale-chan poslal do soutěže. Později na základce se Kishimoto začal zajímat o mangu trošku z jiného pohledu. Neslavnější Toriyamovo dílo - Dragonball Z - se stalo i anime a právě to dalo Kishimotovi impuls, že by mohl být tak slavný. Byl stále ortodoxním Toriyamovým fandou, prý po něj byl jako bůh. Kishimoto se tedy pokusil také udělat nějakou svoji vlastní mangu. Jeho první dílo se jmenuje "Hiatari-kun" a pojednává o klukovi, který je stínovým ninjou.

Toriyama pomohl vytvořit i video hru "Dragon Quest", kterou Kishimoto chtěl moc hrát, ale neměl k tomu jednu důležitou věc - Nintendo (všichni jeho kamarádi Nintendo měli). Kdykoliv se před tátou zmínil o tom, že bych chtěl taky Nintendo, tak ho táta poslal do pokoje, aby se radši učil. S bráchou ale vymysleli plán, jak Nintendo získat. Od jednoho kamaráda ho pomocí ukecávání získali. Kishimotovi se pak podařilo získat i Dragon Quest. To bylo poprvé, co hrál nějaké RPG. Jeho otec, který video hry striktně odmítal, ale nakonec Dragon Questu také propadl. Když jednou Kishimoto volal svému otci, tak se dozvěděl, že právě dohrál Dragon Quest 7.

Masashi se snažil vytvořit vlastní styl kreslení, ale neustále se mu dařilo pouze kopírovat styly ostatních. Na střední škole nakreslil 31 stránkový komix, ukázal ho bráchovi, ale ten mu řekl, že stojí za houby. To nemohl Kishimoto přenést přes srdce a ukázal to ještě tátovi. Ten mu řekl to samé. To ho naštěstí neodradilo, uvědomil si, že pokud chce soutěž pro Shonen Jump vyhrát, musí se dál pokoušet kreslit mangu. Nakreslil několik dalších manga komixů, ale vždy dostal odpověď, že to stojí za houby. Pořád nemohl pochopit, co dělá špatně, co dělá mangu od ostatních tak skvělou.

Na odpověď na tuto otázku se snažil přijít celou dobu na střední. Hlavně díky tomu také skončil při konečných zkouškách na 38. místě (z 39). Bylo mu jasné, že s takovými známkami se na žádnou vejšku nedostane. Přemýšlel, co bude dělat - "špatný ve škole, špatný při kreslení mangy". Touha kreslit mangu byla ale opravdu silná, a tak začal opět kreslit, aby se dostal do Shonen Jump. Po střední škole poslal do časopisu Akamaru Jump první verzi Naruta. Po dvou letech, v roce 1999, poslal finální verzi do Shonen Jump.

Jeho sen - stát se slavným mangakou - se mu tedy nakonec splnil. Můžeme být rádi, že kreslení nevzdal. Jeho příběh o ninja klukovi Narutovi se stal jedním z nejprodávanějších manga komixů všech dob. Kishimoto ukázal, že dokáže kreslit stejně dobře jako ostatní slavní autoři mang, a navzdory všem potížím dokázal uspět. Masashi Kishimoto je nyní uznáván jako inspirace pro mladé kreslíře, jako jejich idol.

Ending 8 - Bacchikoi

29. června 2011 v 13:17 | *Yoshie_Uzumaki * |  Endings - Naruto Shippuuden

Ending 7 - Long Kiss Goodbye

29. června 2011 v 13:16 | *Yoshie_Uzumaki * |  Endings - Naruto Shippuuden

Ending 6 - Broken Youth

29. června 2011 v 13:15 | *Yoshie_Uzumaki * |  Endings - Naruto Shippuuden

Ending 5 - Sunao na Niji

29. června 2011 v 13:15 | *Yoshie_Uzumaki * |  Endings - Naruto Shippuuden

Ending 4 - Mezamero Yasei

29. června 2011 v 13:14 | *Yoshie_Uzumaki * |  Endings - Naruto Shippuuden

Ending 3 - Kimi monogatari

29. června 2011 v 13:13 | *Yoshie_Uzumaki * |  Endings - Naruto Shippuuden

Ending 2 - Michi ~ to you all

29. června 2011 v 13:12 | *Yoshie_Uzumaki * |  Endings - Naruto Shippuuden

Ending 1 - Nagareboshi

29. června 2011 v 13:10 | *Yoshie_Uzumaki * |  Endings - Naruto Shippuuden

Opening 9 - Lovers

29. června 2011 v 13:06 | *Yoshie_Uzumaki * |  Openings - Naruto Shippuuden

Opening 8 - Diver

29. června 2011 v 13:04 | *Yoshie_Uzumaki * |  Openings - Naruto Shippuuden


Opening 6 - Sign

29. června 2011 v 13:01 | *Yoshie_Uzumaki * |  Openings - Naruto Shippuuden

Opening 5 - Hotaru no Hikari

29. června 2011 v 13:00 | *Yoshie_Uzumaki * |  Openings - Naruto Shippuuden

Opening 4 - Closer

29. června 2011 v 12:58 | *Yoshie_Uzumaki * |  Openings - Naruto Shippuuden

Opening 3 - Blue Bird

29. června 2011 v 12:34 | *Yoshie_Uzumaki * |  Openings - Naruto Shippuuden